Tesla терміново відкликає 15 тисяч авто через критичний недолік: що трапилося

Компанія мільярдера Ілона Маска з виробництва автомобілів Tesla відкликала автомобілі Model X через серйозні проблеми, які можуть призвести до втрати керування авто та аварії. Всього з авторинків США і Канади відкличуть 15 тисяч машин.

Об этом сообщает Руспрес


Loading...


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА”, посилаючись на видання Sky News.


Технічна проблема полягає в тому, що болтове кріплення підсилювача керма під час експлуатації автомобіля Model X може заіржавіти і зламатися.


“Компанія Tesla вирішила відкликати 15 тисяч автомобілів, переважно Model X, з-за проблем з підсилювачем керма. Мова йде переважно про автомобілі, зібрані до жовтня 2016 року”, – підкреслюється в повідомленні.


Представники компанії пояснили, що корозія болтів може початися за умови, якщо автомобіль знаходиться в холодних регіонах, де, зазвичай, для боротьби з ожеледицею використовуються соляні розчини.


Раніше повідомлялося про плани виробництва корпорацією Tesla безпілотного вантажного електромобіля, виробництво якого значно зменшить транспортні витрати та підвищить безпеку дорожнього руху.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/13/tesla-terminovo-vidklykaye-15-tysyach-avto-cherez-krytychnyj-nedolik-shho-trapylosya/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя