На Миколаївщині рятувальники проводять протипожежні рейди з мешканцями

Об этом сообщает mignews.in.ua со ссылкой на СМИ.


Рятувальники Миколаївщини продовжують піклуватися про безпеку краян та відвідують приватний сектор з профілактичними бесідами.


Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.


Основні причини, які провокують пожежі в житлових будинках під час опалювального періоду – необережне поводження з вогнем, перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Щоб такого не трапилося, необхідно суворо дотримуватися встановлених для всіх правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимог пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів. В свою чергу, пічне опалення завжди створювало і створює чимало проблем населенню, особливо в сільській місцевості, де у багатьох будинках є піч – об’єкт підвищеної пожежної небезпеки. Тому всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені перед використанням.


Рятувальники Миколаївщини продовжують піклуватися про безпеку краян та відвідують приватний сектор з профілактичними бесідами. Зокрема, 7-8 листопада фахівці Служби порятунку спілкувались про найпоширеніші причини виникнення пожеж та їх можливі наслідки із мешканцями Веселинівського, Новоодеського районів та Центрального — у м. Миколаєві.


Джерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/на-миколаївщині-рятувальники-провод/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя