Політолог: владі нарешті-то починає доходити те, що Кремль в своїх вимогах до «Нормандської зустрічі» – нескінченний

Політолог: владі нарешті-то починає доходити те, що Кремль в своїх вимогах до «Нормандської зустрічі» – нескінченний
Як передає replyua.net, політолог Олеся Яхно в своєму блозі пише про те, що поступово починає доходити до окремих представників української влади те, що Кремль в своїх вимогах до «Нормандської зустрічі» – нескінченний.

Політолог пояснює, мова про те, що міністр МЗС Пристайко вчора раптом так здивовано заявив, що у Росії, як виявилося, крім «формули Штайнмаєра» і розведення військ на трьох ділянках, з’явилася ще одна умова – підготувати і погодити текст документа, який буде підписаний за підсумками зустрічі. І вже можна зрозуміти, що це буде за текст – з акцентом на особливий статус. Це, якщо ще не говорити про фонові події, типу, вимоги відмовитися від боргу «Газпрому» «Нафтогазу», тобто, відхреститься від виконання рішення Стокгольмського арбітражу. Або – вимога визнати Україною провокації зі свого боку в Керченській протоці, і тільки тоді Росія поверне нам наші кораблі.

Політолог підкреслює, навіть не слід очікувати, що Кремль, зрештою, припинить загинати пальці, виставляючи все нові і нові вимоги українській стороні. Фактично, мова йде про те, що під час самої зустрічі в «Нормандському форматі» ніякого маневру не буде. Будуть умови Росії, на які Україна повинна погодитися ще до зустрічі. Читайте також — Роман Цимбалюк попередив Володимира Зеленського про небезпеку визнання «ЛДНР».

Джерело статті: “https://replyua.net/blog/176462-poltolog-vlad-naresht-to-pochinaye-dohoditi-te-scho-kreml-v-svoyih-vimogah-do-normandskoi-zustrch-nesknchenniy.html” Об этом сообщает belsmi.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя