СБУ перевірить діяльність німецьких компаній у анексованому КримуСлужба безпеки України перевірить інформацію про роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в анексованому Криму. Об этом сообщает retrans24blogspot.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це заявили у прокуратурі АР Крим, – пише Крим.Реалії.


У прокуратурі зазначили, що отримали лист від МінТОТ, у якому повідомляється про “діяльність німецьких компаній в Криму”. Отриману інформацію прокуратура направила до СБУ для перевірки.


“Зазначений лист направлено на адресу ГУ СБУ по Криму (з дислокацією у м.Херсон) для перевірки викладених фактів, за результатами розгляду якого буде прийнято відповідне процесуальне рішення”, – зазначили у прокуратурі.


Наразі кримінальних проваджень щодо німецьких компаній немає.


Раніше Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України заявило про незаконну діяльність німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в анексованому Криму.


На підтвердження МінТОТ вказало адреси магазинів і представництв вказаних компаній у Криму.


У відповідь на запит DW про діяльність компанії DHL Express в Криму прес-служба компанії заявила, що під час обслуговування своєї глобальної поштової та логістичної мережі суворо дотримується торгівельного законодавства.


Публічних коментарів Adidas і Puma з цього приводу немає.


Джерело статті: “https://informator.news/sbu-pereviryt-diyalnist-nimetskyh-kompanij-u-aneksovanomu-krymu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя