Архітектори України

Архітектор. Багатьом з вас це слово дуже знайоме. Воно часто вживається у повсякденному житті і взагалі є дуже поширеним. Напевно багатьом відомі і такі прізвища як Растреллі, Рафаель, Россі, Мікеланджело, Гауді – славетних архітекторів Росії, Італії та Іспанії зі світовим ім’ям. А тепер назвіть мені хоча б одного українського архітектора сучасності? Хто автор пам’ятників Утьосову на Дерибасовській в Одесі та «200-ліття Різдва Христового» в Івано-Франківську? Хто автор музею «Писанки» в м. Коломия? А знаєте кому у минулому році дали премію в галузі архітектури за фізкультурно-спортивний комплекс ОПЗ в м. Южному Одеської області?

Альбом-довідник «Архітектори України» вийшов у серпні цього року. Це вже друга книга в галузі архітектурної діяльності, видана підприємством «Корлайн». Першим став у 2001 році альбом-довідник «Архітектори Києва». Це видання розраховане на ознайомлення широких верств громадян України та інших держав світу з архітекторами України та їх творчим доробком за останні роки. Інформація про провідних майстрів архітектурної творчості подана українською та англійською мовами, альбом проіллюстрованний фотографіями, ескізами та малюнками.

На десерт, представляю вашій увазі концепцію громадського центра «Європейські ворота» на проспекті Перемоги та перетині з проспектом Паладіна у м.Києві біля м.Житомирська (на малюнку хрестиком приблизно позначений Київський Міжнародний Університет ) з книги «Архітектори України». Це лише концепція київського архітектора Олега Слепцова, та хто його знає як воно буде.

Катерина КОРНІЄНКО


Источник: “http://h.ua/story/69169/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя